AK PARTİ YALVAÇ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI SARIOĞLU

28 Kasım 2013 Perşembe 12:27
ak-parti-yalvac-belediye-baskan-adayi-sarioglu

Ak Parti’de düğüm çözüldü...

Ak Parti'nin Yalvaç Belediye Başkan adayı ile ilgili olarak Ak Parti Genel Merkezi'nde yapılan komisyon toplantısından bir isim üzerine uzlaşma çıktığı kaydedildi. 

 

Alınan haberlere göre, Ak Parti Genel Merkezi'nde aday değerlendirme komisyonunun çalışması sonucu N.Murat Sarıoğlu'nun Yalvaç adayı, Nuri Uzaktaş'ın Isparta adayı olması yönünde karar alındığı, bu kararın başbakana sunulacağı, son açıklamanın Başbakan Erdoğan tarafından verilerek, diğer yerlerle birlikte açıklamanın yapılacağı haber alındı. Resmi açıklamanın önümüzdeki hafta yapılabileceği ifade ediliyor.

 Söz konusu haberimizin duyulmasından itibaren saatlerdir Yalvaç siyasetinde müthiş bir hareketlilik ve heyecan yaşanıyor. Herkes hangi aday adayının üzerinde uzlaşıldığı haberini almaya çalışırken, gerek Isparta'nın gerekse Yalvaç'ın adayı ile ilgili komisyon kararını tüm Isparta basınında ilk olarak www.ozyalvac.com haber yaptı. 

 

Konuyla ilgili olarak görüşlerini almak üzere ulaştığımız N.Murat Sarıoğlu, söz konusu haberleri kendisinin de medya üzerinden takip ettiğini belirterek, "Genel merkezimiz bir süreci işletiyor. Bunun sonunda en hayırlı kararın çıkacağına inancımız tamdır. Resmi bir açıklama yapılmadan benim daha fazla bir şey söylemem mümkün değil. Adayımız kim olursa ak kadrolarla gece gündüz çalışıp belediyemizi partimize kazandırmak için elimizden gelen herşeyi yapacağız. Bu süreçte şahsıma destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. İnşallah partimiz en hayırlı kararı verecektir." dedi. 

 

Süreçle ilgili gelişmeleri yine sitemizde bulabileceksiniz. 

Haberin etiketleri:

Ak Parti, Yalvaç, aday, belediye


Haber okunma sayısı: 3224

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

ISPARTA - HAVA DURUMU

ISPARTA

ÇOK OKUNANLAR


  • Haber bulunamadı